Instagram Yorum Satın Al

%100 Türk takipçileri üzerinden Instagram yorum satın al! Anlık Gönderim, Aktif Profiller ve Hediye seçenekleri ile yorum satın al!
Instagram 5 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
5.00 TL
Instagram 10 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
9.50 TL
Instagram 25 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
24.50 TL
Instagram 50 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
50.00 TL
Instagram 100 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
98.00 TL
Instagram 250 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
220.00 TL
Instagram 500 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
400.00 TL
Instagram 1.000 Organik Yorum
 • Aktif Etkileşimli Hesaplar
 • Paylaşımınıza Özel Yorumlar
 • 3D Secure Güvenli Ödeme
 • Şifre İstemiyoruz!
 • 7/24 Canlı Destek
690.00 TL
Neden TakipGO?
Tecrübeli kadromuz ile Takipgo' yu diğer takipçi sitelerinden ayıran özellikler aşağıda sıralanmıştır. Sizlerin 7/24 yanında olarak sayfalarınızın büyümesine yardımcı oluyoruz.

Özellikler

Diğer Siteler

logo

#1 Sahte Takipçi


#2 Bütçeyi Aşan Fiyatlar


#3 Yüksek Kaliteli Gerçek Takipçiler


#4 Uygun Fiyat Garantisi


#5 Tüm Hizmetler Tek Adreste


#6 Marka Güvenilirliğinin Artması


#7 Yüksek Etkileşim


#8 Hızlı İşlem


#9 Bilgi Güvenliği


#10 7/24 Canlı Destek

Instagram, kendi hesabınızı ya da işletme hesabınızı daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayan önemli bir sosyal medya platformudur. Bu sebeple çoğu kişi burada tanınırlığı artırmaya çalışmakta. Tanınırlığı artırmanın koşullarından birinin keşfete düşmek olduğunu söyleyebiliriz. Bunun için önemli olan paylaşımlarınızın çok fazla etkileşim almasıdır. Etkileşimlerde istenilen ivmeyi doğal yolla yakalayabilirsiniz ancak bu oldukça uzun vadede gerçekleşmekte olup beklenilen düzeye çoğu zaman gelmemekte. Bu noktada Takipgo olarak kullanıcılarımıza sunduğumuz Instagram yorum satın al paketi ile paylaşımlarınızdaki etkileşimi artırma garantisi veriyoruz. Bu sayede beklediğiniz instagram hereketliliğine daha kısa sürede ulaşabilmeniz mümkün.

Instagram Yorum Satın Al Paketlerinin Özellikleri Nelerdir?

Hesabınız için oldukça önemli olan yorum etkileşimleri için Takipgo ayrıcalığıyla paket satın almak isteyenler adına paketlerin içeriği hakkında bilgi verebiliriz. Instagram yorum satın al paketlerinin özelliklerine bakacak olursak;

-Yorumlar Türk gerçek kullanıcılar tarafından yapılmakta olup takipçileriniz yorum paketi satın aldığını fark etmezler.

-Yorum zamanlama özelliği sayesinde yorumların geleceği zamanı belirlemeniz mümkün.

-Gelmesini istediğiniz yorumlar, sizin tercihinize göre instagram kadın yorumları veya instagram erkek yorumları olarak sunulmakta. 

-Ayrıca önemli bir konu olan güvenlik için hesap şifreniz istenmez. Takipgo olarak hesap şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerektiğini hatırlatalım. 

-Sahip olduğu birbirinden avantajlı özelliklerle siz de hesabınız için instagram yorum paketlerine göz atabilir, beklentilerinizi karşılayacak paketi sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Instagram’da Yorum Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Instagram yorum satın alma paketleri, çoğu zaman kullanıcıları tedirginliğe düşürmekte. Gerek güvenilirliği gerekse alınan paketin hesaba olumlu etki yapıp yapmayacağı konusunda çoğu kullanıcıda soru işaretleri oluşmakta. Bu noktada kullanıcılara memnuniyet garantisi vermekte olup herhangi bir aksaklıkla hemen çözüme kavuşturulacağını belirtmeliyiz. Satın aldığınız yorum paketleri ile hesabınızda olması gereken hızda etkileşim artışı olmaya başlar ve bu hesabınız için oldukça önemlidir. Eğer hesabınız işletme hesabı ise sunduğunuz hizmet ve ürünler, yapılan yorumlar ile daha da dikkat çekecek ve bu size ticari kazanç olarak dönecektir. 

İnstagram Yorum Satın Almanın Kişisel ve İşletme Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

İnstagramda elde edilen popülerlik gerek işletme hesabınıza gerekse kişisel hesabınıza büyük avantajlar yaratacaktır. Alınan doğal etkileşimler ise kısa vadede hesabınız için yeterli olmamakta. Bu sebeple pek çok kişi hesabını daha hızlı ve garanti şekilde yükselteceğini düşündüğü paketler satın almakta. İsterseniz instagram takipçi, isterseniz instagram beğeni istersenizde instagram yorum paketi satın alarak hesabınızı daha aktif hale getirebilir etkileşim artışı ile daha çok kişiye daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu durum kişisel ya da işletme hesaplarınızın tanınırlığını artırarak gelişme göstermesini sağlayacaktır. 

Instagram Yorum Satın Alma Nasıl Yapılır?

Takipgo garantisi ile instagram yorum satın alma adımları oldukça temel ve basit işlemlerden oluşmaktadır. Siz de web sitemiz üzerinden yorum satın alma paketlerine göz atabilir ve size uygun olduğunu düşündüğünüz paketi sepetinize atabilirsiniz. Elbette satın alma öncesi dikkat etmeniz gereken önemli bir koşul bulunmakta. Hesabınızın gizli olması alınan paketin kullanılamamasına sebep olduğundan paket satın alacağınız hesabın herkese açık olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca alınan yorum sayısını takipçi sayısına oranla satın almanız önerilir. Bu önemli hususlara dikkat ettikten sonra kullanıcı adınızı ya da yorum almasını istediğiniz paylaşımın bağlantısını göndererek süreci tamamlayabilirsiniz. 

Instagram Yorum Fiyatları Ne Kadardır?

Bütçenize uygun çeşitli yorum paketleri bulabileceğiniz Takipgo ile hesabınızı geliştirebilirsiniz. Bu paketlerin fiyatları alınan yorumun sayısına bağlı olarak değişmekte olup, toplu alımlarda daha uygun maliyetlere paket bulabilmeniz mümkün.Ancak paket satın alırken fiyatına dikkat etmekle birlikte paket içeriğinde yer alan sayılara da dikkat etmeniz önerilir. Bu sayede takipçi ve beğeni sayısına oranla tuhaf kaçacak bir yorum sayısı dışarıdan güven verici durmaz. Önerilen miktarda yorum sayıları için uygun maliyetlerde paketleri inceleyebileceğiniz Takipgo ile hedeflerinize kısa sürede ulaşabilmeniz mümkün.

Instagram Şifresiz Yorum Satın Almak Mümkün Mü?

Çoğu kullanıcı için instagram takipçi, beğeni ya da yorum satın alırken en çok merak edilen konulardan biri de hesap şifresinin verilip verilmeyeceğidir. Çünkü paylaşılan hesap şifreleri hesabı riske atabilecek bir faktördür. Bu sebeple Takipgo olarak kullanıcılarımızın beklentilerine uygun paket hizmeti sunarken herhangi bir şifre talep etmeden gönül rahatlığıyla hizmet almalarını sağlıyoruz. Şifreniz sizde güvendeyken, biz de paket içeriğinde yer alan hizmeti, kullanıcı adınızla ya da verdiğiniz bağlantı ile sizlere sunuyoruz. 

İnstagram Yorum Satın Aldığımda Yorumlar Silinir Mi?

Instagram yorum satın al paketleri dahilinde alınan yorumların bir süre sonra siliniyor olması düşüncesi pek çok kullanıcının düştüğü bir yanılgıdır. En azından biz Takipgo olarak bu süreçte yorum silinmesi gibi bir mağduriyet yaşamamanız adına çalışmaktayız. Sunduğumuz garantili hizmet ile fiyat-performans garantisini sonuna kadar sürdürerek müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Bu sebeple garanti hizmet almak ve hesabını daima yüksek etkileşimde tutmak isteyen herkesin tercih edebileceği ilk adres Takipgo!

Instagram’da Yorum Satın Aldığımda Keşfete Düşer Miyim?

En çok merak edilen konulardan biri de yorum satın alındığında keşfede düşüp düşmeyeceği. Elbette alınan birçok yorum, etkileşimi artıracağından keşfete düşme olasılığında artış olacaktır. Keşfet sayfasına düşmenizle birlikte daha çok görüntülenme ve daha çok tanınır olmanız kaçınılmazdır. Siz de Takipgo ile Türk gerçek yorum satın al paketleri ile hesabınızı daha aktif hale getirebilir ve gözle görülür hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Instagram’da Satın Aldığım Yorumları Kimler Atıyor?

İnstagram yorum satın alma paketi ile atılan her yorum gerçek Türk hesaplar tarafından atılmaktadır. Bu sayede atılan gerçek yorumlar ile güvenilirliğiniz artarak hesabınız için olumlu bir algı oluşacaktır. Bot adı verilen sahte hesaplar kullanmadığını garanti eden Takipgo, müşterilerinin memnun kalacağı şekilde gerçek hesaplarla atılan gerçek yorum hizmeti sunmaktadır. 

Instagram Kadın veya Erkek Yorum Satın Al Hizmeti Mümkün Mü?

Takipgo ile farklı özelliklere sahip yorum paketleri satın alabilmeniz mümkün. Bu paketler arasında kadın yorum veya erkek yorum alma hizmetleri bulunmaktadır. Bu sayede hitap etmek istediğiniz hedef kitleye uygun yorumlara sahip olabilir ve daha iyi ilerleme sağlayabilirsiniz. Eğer böyle bir ayrıma gerek duymuyorsanız tercihinizi o yönde belirtebilirsiniz. Cinsiyet seçimi yapabileceğiniz çeşitli yorum paketleri için Takipgo adresinizi inceleyebilir, kişisel ya da işletme hesabınız için en ideal yorum paketlerini tek tıkla satın alabilirsiniz. 

Instagram Yorumlarını Kendim Belirleyebilir Miyim?

Birçok instagram kullanıcısının hedef kitlesi, hesap özellikleri ya da sunduğu hizmetler farklı olabilmekte. Buradan yola çıkarak kullanıcılar, yorum hizmeti satın alırken atılan yorumların içeriklerini belirleyip belirleyemeyecekleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Elbette Takipgo olarak bu süreçte sizinle iletişim halinde kalarak beklentilerinize uygun yorum içeriklerini alıyoruz ve sizlere uygun hizmet sunuyoruz. Bu sayede gerçek Türk kullanıcılar tarafından atılan yorumlarla beklentilerinizi karşılayan bol etkileşimli bir sayfaya sahip olabilir ve Takipgo ayrıcalığıyla popülerlik yolunda hızlı ve güvenilir şekilde ilerleyebilirsiniz. 

Socialflow İstatistikler
196000 Sipariş Tamamlandı
116000 Gönderilen Takipçi
2322 Sipariş Tamamlandı